Рецепт пасти Аматрічани

Навчили мене добрі італійці робити добру пасту, а я з ж залюбки поділюсь всіма нюансами приготування Аматрічани з вами.
Для початку познайомимось з інгридієнтами:
  • Ну перш за все нам знадобиться сама паста, 0,3 кг. Римляни використувують Bugatini, я ж беру класичну пасту Yaro Pasta
Yaro Pasta
  • Бекон зі щоки свині (якщо пощастить такий знайти, якщо ні, то беріть добрий бекон, де не менше половини буде сала), 250 гр
  • Сир “Пекоріно романо”, 150 гр
  • Олія оливкова, 10 гр
  • Часник, 2 зубчики
  • Свіжий перець чілі, 7 гр
  • Чорний перець до смаку
  • Вино біле сухе, 75 грам
  • Томатний соус до пасти “БоЇм”, 250 гр (можна й 500, зайвим не буде). Він, власне, приготований після знайомства з італійцями і пройшов тест все тими знавцями італійстких традицій і кухні.
 
Італійський соус до пасти “БоЇм”, 250г
 
А далі проста послідовність дій, яка приведе до смачної вечері (обіду, сніданку – як вам завгодно, не обмежуйте себе). Отже:
0. Поставити кип’ятити воду з розрахунку – 1 л води на 100 гр пасти – + столова ложка солі.
1. На глибоку пательню налити 10 грам оливкової олії і розігріти, додавши розчавлених 2 зубчики часнику (не пропущених через часникодавку, а саме розчавлених) та дрібно нарізану половину перцю Чілі.
2. Коли вони почнуть змінювати колір, а на кухні буде неймовірний аромат, витягти їх з пательні і додати туди нарізаний кубиками свинний бекон (найкраще для римлян це м’ясо щоки свині, але у Львові дуже рідко таке можна знайти. Той, хто знайде, то одразу може й в лотерею зіграти). Смажити поки сальна частина не стане прозорою
3. Додати вино та на великому вогні дати йому випаруватися
4. Засипати пасту в киплячу воду. Варити їх на 1 хв менше, ніж вказано на пачці – до стану ‘аль денте’
5. В той самий момент в пательню, де вже томиться в очікуванні бекон, додати всю банку соусу “БоїМ” та протушити той час поки в кастрюлі варитимуться макарони.
6. Злити воду та додати пасту на пательню з соусом та беконом і протушити пів хвилини.
7. Затерти це все пекоріно (ну зовсім крайній випадок пармезаном, але римляни ніколи б цього не їли. Ну але дивіться самі, просто розповідаю як то класично, а далі вибір за вами) і помолоти перцю до смаку. Власне дуже рекомендую свіжемелений перець – він більш ароматний і чудово підкреслює смак страви.
 
Buon appetito!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *