Гастротур в Грузію 08-17 вересня

Наш формат: захоплююча подорож найпривабливішими регіонами Грузії, дегустації місцевих вин, приготування та поїдання місцевої смакоти!

Для всіх хто давно хотів в Грузію, але не знаходив компанію.

Для всіх хто був був в Грузії, але ще не чавив виноград і не ліпив хінкалі.

Для тих, хто любить веселі компанії і пригоди.

Для всіх, хто не любить диванно-лежачий відпочинок.

Коли: 8-17 вересня 2017

Тривалість: 10 днів
Наша група: 10-15 осіб

Зареєструватись: https://goo.gl/forms/q7RjFHW8Fgffx2Fm1

Для наших мандрівок ми вибираємо місця з смачнющою і різнобарвною кухнею, не схожою на інші; мальовничою природою, яка здивує і западе в душу, та прекрасними місцевими людьми, які заставлять нас почуватися як дома. 

Цього разу ми відправляємося в неймовірну Грузію, що увібрала в себе найкраще з того, що нас цікавить.

Протягом цих 9-ти днів ми гулятимемо по найкрасивіших містах Грузії, захоплюватимемося її величною архітектурою, заглядатимемо у заклади з найсмачнішою кухнею, дегустуватимемо відмінні грузинські вина. Заночуємо посеред гір і милуватимемося видом засніженої Казбегі біля ватри, готуючи спільну вечерю під відкритим небом і теплими розмовами про вічне. Побуваємо в пустелі. Відправимося у винний рай, – Кахетію, дізнаємося про винні традиції цієї країни, долучимося до збору винограду і отримаємо незабутній досвід винороба, попробуємо готувати хінкалі і не тільки! Візьмемо машини напрокат і зганяємо через перевал Абано (2900м) в дику Тушетію, звідки привезете цілий багаж незабутніх вражень і фотографій.
Усю цю красоту Грузії ми з’єднали в одну маленьку подорож, з якої обіцяємо вам залишити дивовижний мікс емоцій, вражень і пригод. Домашня дружня атмосфера, сміх і смачна їжа зроблять цю подорож незабутньою!

План подорожі такий:

День 1

Приліт у Тбілісі

Поселення. Легенька прогулянка вечірнім містом та перше знайомство з грузинською кухнею у традиційному ресторанчику, обговорення програми туру за вечерею!
Ночівля в Тбілісі.

День 2

Присвячуємо цей день столиці. Гуляємо старим містом у супроводі колоритного грузинського гіда, актора та винороба. Разом відправимося на місцевий ринок щоб вкусити місцевого колориту та закупити продукти для спільного приготування вечері на наступний день. Дегустації вин у погребі. Вечерятимемо на найкрутішій оглядовій площадці з неймовірним виглядом на місто. День, насичений відвідуванням релігійно-історичних пам’яток, при бажанні, можна завершити в грузинській лазні.
Ночівля в Тбілісі.

День 3-4

З самого ранку наш шлях лежить у гори по Воєнно-Грузинській дорозі в район Казбегі, який відомий своїми сніжними вершинами (понад 5000м). Фортеця Ананурі та село Степанцмінда посеред гірських вершин. Сьогодні пан Боїм готує для нас вечерю на вогні, нічліг у гест-хаузі з виглядом на Казбегі.
Похід до храму Гергеті на висоті 2170м, звідкіля відкриваються неймовірної красоти види на г. Казбегі. Кінна прогулянка по горах.
* В залежності від бажань групи, по дорозі до Казбегі організовуємо сплав по річці Арагві. (складність: середня)

 

День 5-6-7

Прокидаємося щасливі, снідаємо і перш ніж ми вирушимо до Кахетії – краю лози і батьківщини виноробства, побуваємо в пустелі Грузії, де при хорошій видимості, можна побачити Азейбарджан. Саме тут, посеред безкраїх степів, лежить одна з величніших архітектурних спадщин Грузії, печерно-монастирський комплекс 6ст Давид Гараджа.

Ось ми вже пересуваємося по Кахетії, а тут росте 500 сортів винограду, з 2000, які існують в світі. Шлях в цей п’янкий край лежить через музей Цинандалі, знаменитий винний завод Шумі. Нам страшенно повезло, адже Вересень – період збору винограду, тому ми неодмінно навідаємося в одне секретне мальовниче місце, де погуляємо посеред виноградних полів, долучимося до збору та давки винограду. Ви про таке могли мріяти?!

Жодна подорож по Кахетії, не буде повноцінною без відвідання Лагодехі,одного з найпрекрасніших національних парків країни. Насолоджуємося невеличким трекінгом!


Побуваємо в найкрасивішому містечку регіону Сігнагі, звідки видно усю Алазанську долину
Монастир Алаверді, адміністративний центр району Телаві не залишимо мимо уваги.

На нас чекає також майстер-клас в колі грузинської сім’ї по приготуванню хінкалі, традиції, цікаві історії та секрети приготування страв від носіїв культури.

День 8-9

Надегустувавшись досхочу, програму на ці дні залишаємо на ваш вибір.
(деталі при замовленні туру)
можливість помандрувати на орендованих машинах у район любителів дикої природи, куди ще не дісталася цивілізація, – Тушетію. Тут матимемо змогу відпочити тілом і душею.

Повертаємося в столицю, прощаємося з гостинними грузинами. Звідси не захочеться їхати!

День 10

Щасливі летимо додому!

 

Вартість: 

При реєстрації до 17 серпня 435$ + переліт

При реєстрації після 17 серпня 490$ + переліт

Виліт з Києва.

Зареєструватись: https://goo.gl/forms/q7RjFHW8Fgffx2Fm1

У вартість туру включено:

Проживання в комфортних гест-хаузах
Супровід гіда по визначених місцях
Переїзди по маршруту в орендованому транспорті

Дегустації вин та досвід збору врожаю
Майстер-класи по приготуванню грузинської кухні
Вечеря від команди пана Боїма
Супровід організаторів
Фотозвіт

Додатково:
переліт

страховка
сувеніри
харчування, окрім вказаного в програмі (хто як їсть, орієнтовно 60$).
рафтинг
поїздка в Тушеті

Програма може змінюватися, без зменшення загального об’єму послуг, в залежності від погодніх умов!

Підписка на новини та рецепти від Боїм

Буду присилати лише важливу та корисну інформацію.

Пан Боїм.

Зараз, зараз все буде

Дякую за підписку, будьмо на зв'язку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *